Archiv článků

Poradenství a konzultační činnost BOZP a PO

17.05.2015 22:40
Poradenství a konzultační činnost BOZP a PO  Provádím poradenskou a konzultační činnost v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO). Zaměřuji se na poradenství v problematice  pracovních podmínek, identifikace a vyhodnocení rizik spolu s návrhy na opatření k jejich...

Komplexní řešení v oblasti BOZP a PO

17.05.2015 22:38
Komplexní řešení v oblasti BOZP a PO  Zajišťuji celkové řešení problematiky v oblasti BOZP i v oblasti požární ochrany v souladu s platnou legislativou pro konkrétní druhy firem.

Pro firmy a organizace poskytuji služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v oblasti požární ochrany

17.05.2015 22:37
Pro firmy a organizace poskytuji služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v oblasti požární ochrany v Jihomoravském kraji.  BOZP a PO jsou nedílnou součástí každé pracovní činnosti. Samozřejmou povinností zaměstnavatele vycházející ze zákoníku práce je...

Napište nám!

17.05.2015 20:41
Líbilo se Vám u nás, nebo se chcete dozvědět více? Rádi byste se s námi podělili o svůj názor? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je tou nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu

17.05.2015 20:40
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Záznamy: 1 - 5 ze 5